facebook

O klube

Súčasná činnosť UFO klubu Trnava

Ťažiskom činnosti klubu je vyhodnocovanie prípadov zo všetkých oblastí, ktoré sa ku klubu dostanú. Usporadúvajú sa tematické výlety po Slovensku. Stretnutia klubu bývajú raz za mesiac, na ktoré sú pozývaný hostia, ktorí patria medzi klubových odborných poradcov, aj keď nie vždy s názormi klubu súhlasia. So svojimi poznatkami sa v klube podelili fyzici, astronómovia, kňazi zo židovskej obce, lekári, psychiatri, odborníci z oblasti liečiteľstva, psychotronici, liečitelia drogovo závislých, diagnostici, pracujúci s virgulou a kyvadlom, šambaokisti, egyptológ, matematici, výskumníci v oblasti stravovania a ďalší.

Klub spolupracuje so záhadológmi z celého Slovenska, ale aj zo zahraničia, najmä s Čechmi, Poliakmi a Švédmi. Klub sa zúčastnil spoločného minikongresu v Nových Zámkoch, na stretnutiach českých záhadológov v Choteboři, na kongresoch a prednáškach v Budapešti, vo Wroclavi, v Prahe a v Bratislave. Pravidelne sa organuzujú prednášky o problematike UFO po Slovensku a inštalované boli výstavy piktogramov v Bratislave, Novom Meste nad Váhom, Piešťanoch, Žiline, Lučenci, Trnave, Košiciach a Fiľakove.

Databáza klubu obsahuje pozorovania UFO, piktogramy a rôzne zjavenia. Časť z nich prináša kniha s názvom UFO na Slovensku. V roku 2009 bolo vyhodnocovaných päť prípadov z oblasti UFO a lokalít piktogramov. Zorganizovaných bolo niekoľko prednášok, ktoré sa týkali geofyziky, správnej výživy a pestovania kultúrnych rastlín, astronómie najbližšieho vesmíru, piktogramov a významu ich dešifrácie.

Dnes je Štvrtok
18. 7. 2024

Zmeniť tému


Prihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistrácia


Anketa

Videli ste UFO?

Áno: 3506 ľudí


Nie: 2586 ľudí


Spolu hlasovalo:
6092 ľudí


Pozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!


UFO klub Zlín

Asociácia UFO Bádatelov

BestUbytovanie.eu - Ubytovanie na Slovensku

Bezplatná inzercia - auto-moto, elektro, nehnutelnosti, práca, služby, šport, zvieratá