Farba:

O klube

História

Založenie klubu sa datuje od marca 1992. Počas 18-ročnej činnosti bolo v klube zozbieraných a zaevidovaných v databáze takmer 400 prípadov, ktoré patria do kategórie záhad. Sú to najmä pozorovania neznámych objektov resp. UFO, neznámych bytostí, duchov, zjavení a iných paranormálnych javov. Vo veľkej miere sa klub venuje prieskumu a evidencii piktogramov na Slovensku, ktoré sa objavili v 23 lokalitách označených za pravé a v dvoch prípadoch ako podvody.

Členská základňa klubu sa v priebehu činnosti menila, z 12 zakladajúcich nadšencov sa rozrástla na 70 členov. V súčasnosti je evidovaných 34 členov. Každý člen klubu má právo priviesť si na stretnutie svojho hosťa podľa vlastného uváženia. Do klubu môže vstúpiť každý, kto má o túto problematiku záujem a je ochotný zhromažďovať informácie o záhadných javoch okolo seba.

Dnes je Pondelok
22. 7. 2019

Zmena témyPrihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistráciaAnketa

Videli ste UFO?

Áno: 2587 ľudí


Nie: 1741 ľudí


Spolu hlasovalo:
4328 ľudíPozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!Podmienky používania | Zásady ochrany osobných údajov | www.ufoklub-trnava.sk | Webdesign: Polaris | Webhosting: IT Fresh