facebook

Fórum

TémyPočet príspevkov: 291
tak moja stranka sa rozbieha spravnym smerom. kazdy kto by chcel publikovat clanky nech sa kludne ozve, vdaka za pripadnu pomoc - http://milanbanas.wordpress.com/

Dátum: 26.01.2012 11:01
Téma: Aktualizácie/novinky/updaty
Pridal: MilanBanáš

Diskusia

Počet príspevkov: 15

petert - 30.01.2012 12:58
Veľmi dobrý postreh morpheus. Hormóny môžu za to, čo vypustíme do ovzušia ako náš vlastný definitum a ... Preto sa ospravedlňujem, za môj prehnaný názor. Čím viac názorov tým viac bordelu vzniká v našich myšlienkach. Niekedy je aj najlepšie mlčať. Veď to sa týka i v politickej relácii o 5 minút 12.

petert - 29.01.2012 23:20
Prečo pozeraš cez oči zaslepenca. Boh sem poslal krista aby si poznal pravdu, a nie bludnú myšlienku že stvoritelia su iný. Boh je len jeden a v ňom su 3 osoby. Otec syn a duch svätý. Boh je súčasť tvojho života si v jeho čase ktorý vzniká vďaka meniacemu sa priestoru galaxii rotujucich sa v temnej a bielej hmote. Boh nevznikol zo žiadnej energie,a nie sme hodný ho skúmať kým sa sami nezmeníme. Boh energiu vytvoril pre nás a jeho všade pritomnosť je zdroj tvojej existencie a tvojho bytia. To že odmietaš tento jeho priestor a nevieš to pochopiť, ťa ospravedlnuje len preto že nepríjimaš túto vieru a že ju nechceš prijať a on vie, že sa neuvedomuješ a tým povieš len tvoj a inych vlastný záver. Niečo vzniklo z ničoho a všetko chceš zvaliť na mimozemšťanov ktorý vraj boli stvorený inými mimozemšťanmi? To je pre mňa neprijateľné a pre stvorenie k absolutnu scestné. Anjeli sú v nebi pretože tam patria a hriešnici zaslepený sú v pekle lebo veria bludnemu Holanďanovi. Tvojou úlohou je vedieť, či dokážeš prijať Boha a jeho anjelov, alebo ostaneš naďalej tu v nevedomosti, ak niekedy tvojou vierou sa k nemu obrátiš a budeš hoden sa dostať do raja.

kapor - 29.01.2012 22:35
PETERT sry ale tie tvoje komentare su ze upne nelogicke , mas to krocha popletene kedze to mimozenstania v minulosti boli primitivnymi ludmi povazovany za bohov vdaka ich nesmiernej velkej technike ktora bola pre vtedajsich primitivnych ludi nepochopitelna !! to oni su ti nasi bohovia .. a ak si zoberes vesmir ako nekonecny tak nemoze obstat ziaden argument ku vsemohucemu bohu alebo nematerialnemu bohu kedze nikto nemoze byt povedzme na 10000 tisic miestach cize povedzme ze v celom vesmie naraz a vsetko riadit , to je fakt naivne , kebyze aj povedzme ze tvoj nematerialny vsemohuci boh existuje mozeme sa tiez opytat ze kde sa zobrala ta energia z ktorej vznikol boh atdd , pochop racionalna veda upne odmieta boha takeho akeho mate vy na mysli , existuju iba mimozenstania z inych planet ludia ako my ktori boli vytvoreni tiez dalsou rasou a teraz vytvorili oni nas a potom zasa my vytvorime na dalsej planete zivot toto je kolobeh vesmiru , myslis si ze ked vytvorime za trebars na nejakej planete zive bytosti , nebudu nas tieto zive bytosti povazovat za bohov ??

petert - 29.01.2012 21:54
Kapor Viera je rôznorodá, a v nej nachádzame i vlastné omyli ak si tú vieru nečerpáme z vlastného vnútra. Každopádne ak chceme niečomu veriť musíme sa spýtať seba samého, teda vlastného ducha, čo je vlastne pravda a čo ma človek vo svojich esplanách vo vlastnom - ja ukryté. Táto možnosť nám bola teraz akosi zastretá, aby sme na tejto planéte dokázali presvedčiť o sebe, kto a ako so svojimi slabosťami dokážeme milovať, prírodu a blížnych. Odpoveď je medzi ľuďmi žiaľ žalostná. Životná skúška aký dokážeme byť bez vedomosti ducha, je práve skúškou pre nás na tejto planéte. Ak chcem vedieť pravdu, hľadám ju a verím si, že ju nájdem. Tu sa na tejto planéte sa pre naše slabosti klameme, možno nechtiac možno schválne pre pohŕdanie a ziskuchtivosť ale navzájom si tu len ubližujeme kto sme aký a ... Nemôžem povedať, že ma realiáni zaujali, skôr riadne sklamali, mnoho mi na nich chýbalo. To čo dalo do pohybu vesmír a životy je Boh. To čo dalo možnosť aby sa duše mohli narodiť a transformovať je Boží plán, až kým duch dozreje do svojej podstaty, do inej dimenzie, teda prvoradé pre večnosť je naučiť sa žiť i v nevedomosti, naučiť sa milovať a vážiť si jeden druhého. Boh zasadil strom poznania ako skúšku vložil ducha do tela ženy Evy. Eva mala pudy ktoré dychtili po zvedavosti a neposlušnosti, chcela všetko hneď vedieť skúška homosapiensu zlyhala a stala sa pre stvoriteľa tu fiaskom. Homosapiens je v očisti a vyhnaný z raja, kam sa nezmení. Preto sme v Božom pláne teraz na pokraji. Stali sme padlými anjelmi, duše sú uväznené na tejto planéte a dookola sa transformujú, a vyvíjajú sa vďaka nám nové životy. Niektorý sa do raja od tadiaľto pozdvihnú ak si zaslúžia večne žiť, pretože sa naučili milovať dokážu vidieť do všetkého, pretože tomu verili práve tak ako to nás naučil Kristus. Prídem znova v posledný súd. Expanzia slnka správy z tejto zeme peklo, ale ty si hodný žiť už mimo tejto planéty tohto pekla už bez transformovaní sa, bez opakovanej smrti očistca, bez vymazania pamäte v novom tele ... UFO - IFO tam sú Ty ktorý slúžia iným svetom sú povznesený aby slúžili Tebe a Bohu. Ich zámer je milovať celý vesmír napraviť a to čo sa poškodilo musí byť obnovené. Tomuto Verím Kapor, niekedy dávno som sa modlil k Bohu, prečo sa mi sníval anjel, prečo ako dieťa som zažil zmeravenie nehybnosť a malých zelených trpaslíkov okolo seba... Potom som čítal správy o UFO , viera a prosba k bohu bola že by som chcel niekedy vidieť to UFO. Tie moje myšlienky boli vyslyšané a všetko čomu som uveril a prial si sa vlastne stalo. Dal som do pohybu moju vieru a bol som zrazu na správnom mieste niekoľko krát čo som videl tie koráby. Ty ktorý sa len tomu pousmejú, nevedia si uvedomiť svoju nemohúcnosť vedieť sa dostať do tej ich dimenzie aby sa ti dali vidieť a naučiť sa veriť. Naša rasa týchto tiel a nášho zakrpateného mozgu homosapiens je stvorená omnoho neskôr, ako boli stvorené iné tvory ktoré sa plavia vo svojich lodiach vesmírom a ktorý sa podobajú na tváre iných zvieratiek...

kapor - 29.01.2012 18:47
tak mi potom laskavo povedze comu presne verite ... ked to nesu vesmirny ludia ani ti plejadania !!

Všetky príspevky
Zreteľné videné UFO nad Bratislavou a pod bežnou leteckou Linkou !!! .  Dňa 25 1 2012 v čase 6:22 h asi o kilometer nizšie pod pravidelnou leteckou linkou letel nehlučný menej výrazný takmer neviditeľný objekt veľmi rýchlo smerujúci z východu na západ a to nad Trnávkou v Bratislave. Objekt - UFO malo veľmi jemné osvetlenie a neblikalo . Letelo dosť nízko veľmi rýchlo ale približne asi kilometer pod lietadlom .ktoré tiež smerovalo na západ. Nakoľko od Trnávky sú 4 kilometre od letiska, chcel by s... celý príspevok

Dátum: 25.01.2012 07:45
Téma: Aktualizácie/novinky/updaty
Pridal: petert

Diskusia

Počet príspevkov: 6

MaTo - 26.01.2012 13:52
Mohol tam byt este nejaky neplanovany biz-jet.

petert - 25.01.2012 19:10
MaTo. Ďakujem Ti za zistenie aero linky, ale vedz bolo tam to ufo jasne a zretelné a veľmi dobre som ho videl tu jeho nad rýchlosť a neviem sa do teraz z toho spamätať. Kyby, dal som to už do hlásení. Čakám reakciu z letiska, lebo aj tak tam majú radarový archýv preletov z rána. Terz je to na nich či mi odpovedia a nebude im to ľahostajné .

MaTo - 25.01.2012 14:12
Nic ine nez Flight SQ 346 : Singapur - Zurrich vo vyske 10 km v tom case tam nebolo.

MilanBanáš - 25.01.2012 11:34
Peter, presnejšie info by to chcelo. Škoda že nie sú žiadne fotky. A svedkovia? Neverím že si to videl iba ty... myslím že dispečeri by ti info nepodali, ale aj tak to treba skúsiť

petert - 25.01.2012 09:20
Dodám ešte že tie svetielka ako biela slonová kosť a niečo namodrale zo spodu.

Všetky príspevky
Tajomne zvuky: http://www.projektzare.cz/tajemny-zvuk/aktualne/

Dátum: 22.01.2012 17:05
Téma: Nevysvetlené javy
Pridal: MaTo

Diskusia

Počet príspevkov: 8

MaTo - 16.02.2012 18:14
Uz sis zobral prasky? Hovoris pekne z cesty. Navstiv lekara at ti predepise silnejsiu davku.

MaTo - 12.02.2012 11:02
Ja bysom povedal, ze tajomne zvyky vytvorila iba ludska navedomost a neschopnost zistit, kde a ake zariadenia ich robi.

MaTo - 12.02.2012 09:51
To je jedna hypoteza lepsia ako druha :-) Ja bych povedal, ze prudke ochlazenie a rekordne mrazy posobi na zamrznutie mozkovych zavitov niektorych ludi. A ti co citaju procproto uz stejnak ziadne nemaju :-)

MaTo - 07.02.2012 23:19
Na rozdiel od teba velkom iste.

MaTo - 03.02.2012 21:42
Tak aspon nieco normalne na rodiel od plkov z chorych mozgov : http://www.projektzare.cz/tajemny-zvuk/aktualne/

Všetky príspevky
Takto to vyzera, ked idioti vlezu vsade ... Za hnutím 99% a masovými protestmi stoja jašteroľudia, varujú aktivisti! - http://www.topky.sk/cl/10/1296577/Za-hnutim-99--a-masovymi-protestmi-stoja-jasteroludia--varuju-aktivisti- vsetkym naozaj preskocilo - no nieje sa comu cudovat a chodit daleko ... ze ?

Dátum: 22.01.2012 16:29
Téma: Nezaradené
Pridal: MaTo

Diskusia

Počet príspevkov: 1

MilanBanáš - 24.01.2012 17:17
No musím súhlasiť. Prehnaná somarina nič viac

Všetky príspevky
http://liborcermak.blog.idnes.cz/c/240067/Krestanstvi-a-mimozemske-civilizace-jde-to-k-sobe.html Skvelý článok od známeho Libora Čermáka, dávam do pozornosti :)

Dátum: 16.01.2012 19:33
Téma: Mimozemšťania
Pridal: MilanBanáš

Diskusia

Počet príspevkov: 7

kapor - 27.01.2012 21:11
UFOLOGISTI ODPORUCAM VAM PRECITAT SI STRANKU WWW.RAEL.ORG NAJDETE TAM ODPOVEDE NA VSETKY UFO OTAZKY NA EVOLUCIU LUDSTVA O NASOM POVODE , KUKNITE A NEOLUTUJETE MNE TA STRANKA VYRAZILA DYCH (v dobrom zmysle slova ) A VELMI MILO PREKVAPILO NAOZAJ VRELO ODPORUCAM !!!!

krisek.poliak - 23.01.2012 21:10
Dakujem, som rad ze sme sa dohodli

krisek.poliak - 21.01.2012 09:30
Tak ze mozme sa dochodnut na to ze "duchovný mimozemšťania" a "nieludsky duchovia" (ktori nikdy nie boli ludmi) - to je to iste len popisane inym nazvom? Ze su to rozmanite slova na popisanie takych istych inteligencii?

krisek.poliak - 20.01.2012 16:30
Kybernaut je vela pravdy v tom co pises. Iny nazor mam len na mnozstvo padlych anjelov - lebo asi o 300 hovori kniha Henochova ale z toho co viem to Biblie hovori ze 1/3 zlych anjelov padlo na zem. A ked vsetkych je miliardy miliard (alebo miriady miriad) tak te 33% ktore boly zhodene na Zem to je velke mnozstvo ( aj ked nie vetse ako 67% dobrych anjelov). Pre to tiez Katarina Emmerichova chovorila ze keby sa vsetke staly viditelne, ich mnozstvo zakrylo by slnko ako niejaky chmyz. Preco tiez myslim ze vetsina zahadnych bytosti len si hra na "mimozemstan"? Prave skvoli mnozstva - miliony observiacii UFO, desiatky tisic stretnut z "mimozemstany" ktori sa nie daju chytit ako duchovia - aj ked ako duchovia pozostavaju po sebe stopy. Ale pravdou je ze ti trpaslici, a vodnikovia a ine zahadne bytosti tiez su spojene z "napozemskym zivotom" len ze na iny sposob ako pravi mimozemstania z inych planet. Strasne je lahko sa omylit kdo je pravy a kdo nie.

krisek.poliak - 20.01.2012 08:57
To je dobry clanok a mudry, a suchlasim z autorom. Nikdy som nie chovoril ze mimozemsky zivot nie moze existovat - chovoril som "len" ze vetsina zachadnych bytosti na Zemegule to nie jsu mimozemstania ale iny "druh" bytosti. Pader Pio tiez chovoril o tom ze pravi mimozemstania existuju. Problem je len v tom: ako spoznat kdo je pravy mimozemstan a kdo len "herec" ktory sa hra na mimozemstana. Pader Pio ked bol maly videl tiez zleho anjela ktory sa premenil na knaza a tym sposobom chcel znechutit Padra Pio do toho zeby nie bol knazom. Tak ze ked tento anjel sa premenil na knaza, nie znamena to vobec ze pravi knazovia nie existuju. A tak isto moze byt z mimozemstanmi: zli anjelovia premeniaju sa v mimozemstan, zeby znechutit ludi do zaoberania sa tymto javom. A preco? Pre to ze zivot sam zo seba nie moze povstat, a ateisti hovoria ze taka "nahoda" sa uz nikde vo vesmire nie mohla opakovat - lebo matematicko je to niemozne. Tak ze ked existuju aj ine svety z zivotom, tak to znamena ze ten zivot bol tam Stvoreny, a je to dokazom na existenciu Boha - a toto si asi uvedomuju zli anjelovia ktori skusaju podkopat u ludi vieru v Boha - a pre to tak ako falosny knaz skusal znechutit Padra Pio k zaoberaniu sa "religioznym zivotom" tak isto "falosni mimozemstania" skusaju domotat a zniechutit ludi do javu UFO ktorecho percent fakt moze ukazovat "dobrych mimozemstan". Z toho co viem, tak vzbura proti Bohu mala miesto len na Zemegule, Pader Pio chovoril ze ine bytosti nie zhriesily. A ked on vedel velmi vela a mal vysoko vyvinute moznosti ducha, tak vedel ako toto vsetko dopravdy vyzera

Všetky príspevky
,, ako sledujem najnovsie novinky,od history channelu, tak mi nedalo nepridat to sem,,,, urcite kazdy z Vás pozná najlepsie dokumentarne serialy o UFO od history channelu, : UFO Files ,, UFO Hunters ,,,Ancient Aliens,,,, v tomto roku ma history odstartovat novy serial z názvom Shaun Ryder on UFOs : http://www.history.co.uk/shows/shaun-ryder-on-ufos/about.html  ,,,,,    a tu je kratka ukážka,,,(0:14)  http://www.youtube.com/watch?v=6q5o5Q8YLXg  ,, zatial som nic lepsie nenasiel ale postaci,,... celý príspevok

Dátum: 16.01.2012 17:39
Téma: Aktualizácie/novinky/updaty
Pridal: Fakebuster

Diskusia

Počet príspevkov: 3

Fakebuster - 16.01.2012 23:13
To mi je jasne ze je to guglov preklad, , ale prostrednictvom teba ,,

Fakebuster - 16.01.2012 20:30
no ako uz sme si mohli precitat v kybernautovom preklade , , tak vieme o com to asi, bude,,, nevyzera to zle,, v tej kratuckej uputavke je vidiet nejake tie animacie,, ktore pouzivali aj v UFO Files a Hunters , nato sa najviac tesim,, aby som to zhrnul : Program o UFO , ktory bude mat vlastneho moderatora, bude cestovat po svete , a skumat,,tento fenomen ,a rozpravat sa zo svedkami,, zrejme nieco podobne ako UFO Hunters,, nechajme sa prekvapit,, CZ dabingu sa dockame urcite az niekedy koncom roka,, ,, ale mne jazykova bariera neprekaza ,takze cez youtube budem urcite pozerat,, ,, UFO hunters,, som v cz dabingu stiahol asi 10 epizod,,, , do cestiny bola predabovana len 2 seria,,, a dalsich 29 epizod je dostupne na youtube ale len v anglictine

MilanBanáš - 16.01.2012 19:08
A o čom presne by to malo byť? Dobre že si spomenul tie seriály, Ancient Aliens je kvalita, škoda že už skončili no viac by toho tam už asi natlačiť ani nešlo. Len ma najviac mrzí že neexistujú titulky na UFO Files a hlavne UFO Hunters. Dá sa zohnať len zopár dielov, nie však všetky....

Všetky príspevky
http://www.youtube.com/watch?v=g5WhjEVO6Ow      .........  ,, Ze vraj duch ,, , velmi zaujimave video,,, odporucam pozriet,  aj najvacsi skeptik sa zamyslí

Dátum: 12.01.2012 23:54
Téma: Neznáme bytosti
Pridal: Fakebuster

Diskusia

Počet príspevkov: 9

Fakebuster - 16.01.2012 16:51
,,myslim ze ked sa to zacalo tocit okolo penazi,, tak nemusi to hned smrdiet podvodom,,, sak preco by si neprilepsili ,, v dnesnej dobe kazda koruna dobra ,, ale snad sa vam to podari zohnat , a zadarmo,, a zistite pravdu

Fakebuster - 15.01.2012 16:52
,, podla mna to video je prave , aj ten muz vyzera dost vystrasene, a nevyzera ako niekto kto by falsoval videa,,, to ze si natacal v noci za auta víchricu sa mi zda take,,, neobvykle,,, a preto som trochu zapochyboval,, ale verim tomu, ,

gallaa - 14.01.2012 21:16
mino som zvedava aka romantika by ta pohltila keby si skutocne nad takym hrobom plakal a ako by si sa nechal natacat..su to velmi sukromne a intimne veci..ja som teda dostupna hocicomu a dam sa nabalachat na hocico ale toto je trochu utiahnute za vlasy..keby ma niekto tocil ako placem nad hrobom tak ho asi pekne pozeniem..o autenticite tu zatial nemoze byt rec kedze nie je original..tu zatial nikto nespochybnuje ale ani nepotvrdzuje..

MilanBanáš - 14.01.2012 20:51
Veľmi zaujímavé video ktoré som videl v spravodajstve na Tv Prima... vyzerá to skutočne tak že nejde o podvrh, aj keď to zatiaľ ťažko posúdiť. Kontaktoval už niekto z vás českú stranu ktorá má originál? ps: trocha sa musím pousmiať nad vašimi názormi "natočím niečo náhodou" prečo by si niekto nemohol filmovať snehovú víchricu a ubiehajúcu cestu? alebo plačúceho muža nad hrobom svojej milovanej? troška fantázie a romantiky... ja by som to urobil tiež, mať podobnú príležitosť. veď je to nádherné... a keby sa mi navyše podarilo zachytiť takýto para jav, tak o to viac... takže stačí sa trochu zamyslieť, ja som presvedčený o autenticite tohto videa, rovnako tak tých ďalších prezentovaných videií v tomto tv príspevku ( cintorín, obchod )

gallaa - 14.01.2012 16:24
najdvoveryhodnejsie zabery a fotky neexistuju..clovek ak nieco vidi ci zazije povacsine ostava iba stat s otvorenou pusou pripadne nreaguje primerane a ani ho nenapadne fotit ci kamerovat a to aj ked ma fotak v ruke..

Všetky príspevky
Pozdravujem vsetkych z basty iluminatov a slobodomurarov - USA. Je potesujuce zistenie, ze sa tu tak obavate noveho programu Firstcontact, že mazete o nom byt len informaciu. Ak si niekto mysli, ze si tim nejako pomohol, tak ma smolu.

Dátum: 12.01.2012 23:00
Téma: Aktualizácie/novinky/updaty
Pridal: MaTo

Diskusia

Počet príspevkov: 4

MaTo - 25.01.2012 14:24
Samozrajme som dostal specialne instrukcie, ako likvidovat slovenskych pseudoufologov! Kybi ani premenovanie na Bionauta ti nepomoze!

MaTo - 17.01.2012 20:18
Este vsetky pozdravujem, vratil som sa zo zjazdu slobodomurarov a slobodobetonarov, bolo to nadherne! Vzali sme si este s jednym iluminatom taxik (platili to americti murari, tak co) a projeli miesta z knihy "Lost Symbol" Dana Browna. Objavili sme mnoho zahad a boli sme zasvateni do dalsich stupnov!

MaTo - 14.01.2012 15:01
To su teraz agenti - tak blbo omotani okolo prsta, ze si este stale robi co chcu a nepovi mi to. Skandal!

gallaa - 13.01.2012 14:23
mato mna to velmi mrzi ze ta sklamem ale ,,R,, si vymazal vsetko vratane uctu sam..nikto s nicim nehybal..

Všetky príspevky
Nadacia Nautilus ohlasila ze da 1000.000 USD tomu kto odpovie na otazku cim je ruzovy nietypicky obiekt odfoteny v case Air Show 2011: http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2473  

Dátum: 29.12.2011 14:23
Téma: Aktualizácie/novinky/updaty
Pridal: krisek.poliak

Diskusia

Počet príspevkov: 6

krisek.poliak - 03.01.2012 21:55
Cas ukaze ze som konal spravne, uvidis...

krisek.poliak - 03.01.2012 11:41
Oni nie budu chcet mi dat tejto fotky, ale mozno vam daju. Napiste do nich list a dajte do nieho tento text: "Dzien dobry. Jestesmy ufologami ze Slowacji i zainteresowani jestesmy waszym zdjeciem z pokazow Air Show 2011 na ktorym obiekt wyglada nietypowo, jak cos na ksztalt balonu. Czy mozecie panstwo przeslac nam orginal wlasnie tego zdjecia w zwiazku z ktorym jest mowa o milionie dolarow? Bylibysmy bardzo wdzieczni. Pozdrawiamy adresa je taka: nautilus@nautilus.org.pl

krisek.poliak - 30.12.2011 12:54
Zaujimava je ta observacia z Handlovej. Ci svedkovia potom mali niejake zahadne zazitky?

krisek.poliak - 30.12.2011 12:52
Ide o fotku na ktorej UFO vyzera trochu ako pokazeny balon

krisek.poliak - 29.12.2011 21:15
o vyhru sa opytajte tuto: nautilus@nautilus.org.pl

Všetky príspevky
Ahojte prikláňam sa tiež k Jarovi  ma pravdu   aj ked asi nieje Slovák ale obsah je pravdivý. Ja som Slovák  a ozaj vaše  buzerácie   navzájom  sa nehodia na stránky a ta politika vaša je hrozná .Človek už nevie či ste za zisťovanie záhad alebo za nejaký druh náboženstva  p.Kybernaut  môžete sa  hambyť aj s p. krisekom.poliakom  kazíte   stránky ako sa len dá .Tiež vás sledujem už dlho a ale už nebudem chcel som nejaké info tiež som nafotil niečo  ale nemám už záujem o vás a stránky .Račej požia... celý príspevok

Dátum: 23.12.2011 23:00
Téma: Aktualizácie/novinky/updaty
Pridal: Vlado

Diskusia

Počet príspevkov: 5

MaTo - 28.12.2011 12:10
Co to tu vymyslate za konspiracie? A preco by Jaro a Vlado mali byt z Ciech? Prosto gramatika ani akykolvek pisomny prejav nieje ich hlavna zaluba, poznam takych ludi aj medzi dospelymi. Kazdy nemoze byt ako Kybi a napisat litanie nad kazdou kravinou :-)

MilanBanáš - 27.12.2011 20:03
Takže vážený a milý. O ČOM TO TU DOČERTA TOČíTE??? napriek tomu že ja som veľký kritik kontroverznej teórie ktorú sem zaniesol krisek.poliak a kybernaut sa postupne k nemu priklonil, tak opakujem vážený a milý, asi ani len netušíte ako toto naozaj patrí do tejto problematiky ufo a záhad všeobecne. A čo sa týka spomenutých konfliktov, aj tie bohužiaľ patria do nie práve najkompaktnejšej záhadologickej a ufologickej scény na Slovensku, podobné a ak nie ešte väčšie problémy majú aj v Česku, kde sa naozaj prezentujú násilnou popularitou, ako keby bola ich "práca-záľuba" napojená hlavne na biznis, no a nie na pravú podstatu tejto veci - dopátranie sa pravdy.

krisek.poliak - 24.12.2011 23:51
http://www.ufoklub-trnava.sk/index.php?strana=videa&kategoria=1&zoradenie=datum&stranka=1

krisek.poliak - 24.12.2011 23:51
Vlado a Jaro tu su vecy spojene z pravou tvarou javu UFO ktore som najsel, a vecy ktore som sa pokusil natocit pre ufologiu. A teraz ty: ukaz mi co si nietypicke natocil a aj to co ukazuje pravu tvar UFO a nie je spojene z teoriami konspiracnymi v ktorych moze byt viac klamstiev ako pravdy. Cakam, ukaz nam ze si dobry vysetrovatel.

krisek.poliak - 24.12.2011 09:47
Kybernaut hovoril o svoich zazitkoch, ja som hovoril o zazitkoch svedkov - taka je realita. A ked ide o "buzeranciu" tak ja hapem uz kybernauta a nie jsom zli za to ze niekedy povie nieco nietypicke, tak ze ked mna nie urazaju jeho slova a mam Kybernauta rad - tak preco inym maju one vadit? Kybernaut toto hovoril do mna a nie na inych. Pri tom Kybernaut je najlepsi ufolog na Slovensku lebo sa nie boi hovorit pravdu aj tu ktora je nieprijemna pre tych ktori sa snazia udrzat falosne myslenie. Z Kybernautom ukazalisme ze fotky ktore vetsina ufologov mala za prave, su falosne - tak snazime sa najst odpoved cim je UFO a cim nie je, a ti ktori nic nie robia len slepo veria v to co hovori taky Daniken alebo Meier - najviac nadavaju. Ci to sa niekomu paci ci nie, hovorime o faktoch a realite - a ked ta realita nahodou je blisko toho co hovori viera - tak take uz su fakta a nic z tym nie urobime. Tvoja kritika je taka ako by si mal nadavat Johnovi Keelovi za to ze spaja UFO z duchmi - aj ked nie je veriaci. To je niezmysel! Tak John Keel, ako Jacques Vallee, Kybernaut a ja - chovorime o tom istom, len ze roznymi slovami. Taka je prava tvar UFO ci to sa niekomu paci ci nie. I len my tu z Kybernautom snazime sa nieco ukazovat, pisat a vysetrovat a ti ktori su ticho, nic nie ukazuju a nic nie vysetruju pre ludi pozerajucich na tuto stranku budu nadavat a kritizovat tych co nieco robia? Ked sa nie paci, tak zober sa do prace a tiez ukaz tuto co si vysetril a urobil. Radi pozreme na tvoje vyskumy. Kritizovat z teplej stolicky je lahko a kazdy to dokaze.

Všetky príspevky

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Dnes je Utorok
12. 11. 2019

Zmeniť tému


Prihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistrácia


Anketa

Videli ste UFO?

Áno: 2630 ľudí


Nie: 1789 ľudí


Spolu hlasovalo:
4419 ľudí


Pozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!


UFO klub Zlín

Asociácia UFO Bádatelov

UFO, záhady, vesmír, paranormálne javy - www.mysteria.sk
BestUbytovanie.eu - Ubytovanie na Slovensku

Bezplatná inzercia - auto-moto, elektro, nehnutelnosti, práca, služby, šport, zvieratá