facebook

Diskusia - Tak toto skutočne stojí za zamyslenie.

http://www.youtube.com/watch?v=2ygA7C8t-4s

Kategória: UFO
Dátum: 15.11.2010 18:25
Pridal: MilanBanáš


Diskusia k videu

Počet príspevkov: 6


Admin - 20.11.2010 21:21
Ja netvrdím, že je to jediné možné vysvetlenie, to je len jedna možnosť, čo ma napadla. A čo iní svedkovia? Celé mesto pozeralo iba do mobilu, alebo na ohňostroj? A nesúhlasím s názorom, že telefón môže zachytiť niečo iné, čo človek nevidí. Telefón ledva zachytí spektrum viditeľné človeku (aj to iba pri dobrých svetelných podmienkach) a nie ešte niečo, čo by bolo v infračervenom, ultrafialovom, alebo inom žiarení. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9e/EM_spectrum_SK.jpg A ak by mal aj telefón s filtrom pre zachytenie i.r. žiarenia - to ufo by bolo v tom prípade červené a nie modré. Keď je to ufo modré, znamená to, že bolo v spektre žiarenia, ktoré je človeku viditeľné. A v tom prípade by ho videli aj iní svedkovia.

Dinamo14 - 19.11.2010 17:15
Ten pan zjavne zamerial na ohnostroj preto nepostrehol to UFO. Je to prirodzeny jav. Stava sa že človek nevidi to čo ma pred očami len vdaka zameranie sa na niečo ine.

Dinamo14 - 19.11.2010 16:44
Admin - ked volaco hladas a maš to predsebu napriklad mobil chodis snim v ruke a stale ho hladas tak to neni potom mobil? tebe sa nikdy nestalo ze si nieco nepostrehol alebo sa ti nestava ked na nieco pozeras ze ti ujde nieco vtvojom pohlade co je pomimo veci co pozorujes volnym okom? ked nie tak maš oci teda naozaj vyborne pozeral ten pan na ohnostroj nie nato ufo tak si ho vsimnuť kludne nemusel ked sa zapozeral

MilanBanáš - 17.11.2010 12:07
No podľa mňa je to jedno z najlepších a zároveň najšokujúcejších video UFO ( nielen nad SVK ) Admin - podľa teba je to hmyz? Nájdi mi ten druh a budem spokojný, inak zaujímavá myšlienka

Admin - 16.11.2010 13:30
toto video tu už je: http://www.ufoklub-trnava.sk/index.php?strana=diskusia-videa&idvid=66&stranka=1 Podľa mňa sa jedná o niečo malé, podľa spôsobu letu veľmi ľahké a podľa rozostrenia vo veľmi blízkej vzdialenosti voči telefónu. Možno nejaký osvietený hmyz, perie, nečistota atď.. a pri miernom závane vzduchu to akoby odfúklo. Ak by to bolo skutočne také veľké, aké sa to javí na tom zábere, autor by si ten objekt určite aj voľnými očami všimol. A nie iba on, ale určite aj viacero svedkov.

majendrolm - 15.11.2010 19:36
Zaujímavé ... :-)

Pridať príspevok

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásenýStránka: [1]

Dnes je Pondelok
13. 7. 2020

Zmeniť tému


Prihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistrácia


Anketa

Videli ste UFO?

Áno: 2757 ľudí


Nie: 1881 ľudí


Spolu hlasovalo:
4638 ľudí


Pozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!


UFO klub Zlín

Asociácia UFO Bádatelov

UFO, záhady, vesmír, paranormálne javy - www.mysteria.sk
BestUbytovanie.eu - Ubytovanie na Slovensku

Bezplatná inzercia - auto-moto, elektro, nehnutelnosti, práca, služby, šport, zvieratá