facebook

Diskusia - Galéria

na Mesici
na Mesici

Kategória: UFO
Dátum: 28.05.2010 07:14
Pridal: krisek.poliak


Diskusia k obrázku

Počet príspevkov: 3


Admin - 13.06.2010 21:43
No, pokiaľ viem, tak apollo 20 bola jedna zo zrušených misií. Veľa krát už bolo potvrdené, že v tomto prípade sa jedná len o žart. Tie videá mi hneď pripadali neautentické pri porovnaní s inými videami z misií apollo, alebo s videami iných misií, či videami z vesmírnych staníc. Akoby tá kvalita bola zámerne upravená aby pôsobila zastaralo. Ďalšia vec: lode sojuz nikdy neslúžili k pilotovaným letom na mesiac, aj keď pôvodný zámer bol vyvinúť ich pre let s ľudskou posádkou na mesiac. V programe Zond pri letoch č. 4 až 8 boli použité len modifikácie sojuzu slúžiace ako testovacie prototypy. A čo sa týka tej komunikácie, na to by bola zrejme potrebná jedna alebo aj sústava viac geostacionárnych družíc na orbite mesiaca, ktoré by komunikáciu presmerovávali z odvrátenej strany. Tie by ale boli určite pozorované a zaznamenané astronómami z viacerých krajín.

Admin - 07.06.2010 22:07
Mne sa videá apollo20 nezdajú byt pravé -sú takej inej "kvality" ako videá z ostatných misií apollo takisto aj fakt, že ta kozmická loď je údajne na odvrátenej strane mesiaca -lunárne moduly apollo pristávali iba na privrátenej strane. Na odvrátenej strane by nebola možná priama komunikácia so zemou. Taká vec ako pristáť a dostať sa do toho objektu by bola mimoriadne finančne nákladná a náročná ak nie aj nemožná aj pri použití dnešných moderných technológií. S najväčšou pravdepodobnosťou ide len o podvrh.

krisek.poliak - 03.06.2010 08:28
Podla mna fotky toho IFO su prave, ale historia Apollo 20 nie musi taka byt. Niekto chcel prave fotky uverejnit, ale dopisal do tych fotiek aj trochu nepravdy. Preco?

Pridať príspevok

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásenýStránka: [1]

Dnes je Sobota
22. 2. 2020

Zmeniť tému


Prihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistrácia


Anketa

Videli ste UFO?

Áno: 2684 ľudí


Nie: 1838 ľudí


Spolu hlasovalo:
4522 ľudí


Pozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!


UFO klub Zlín

Asociácia UFO Bádatelov

UFO, záhady, vesmír, paranormálne javy - www.mysteria.sk
BestUbytovanie.eu - Ubytovanie na Slovensku

Bezplatná inzercia - auto-moto, elektro, nehnutelnosti, práca, služby, šport, zvieratá