Farba:

Diskusia - Fórum


Dobrý deň. Neuvažujete o nahrávaní jednotlivých stretnutí a následné  zverejnenie na youtube? Potešili by ste tak mnohých nadšencov záhad. S pozdravom váš fanúšik.

Dátum: 20.05.2019 00:28
Téma: Návrh
Pridal: nicck


Diskusia

Počet príspevkov: 1


gallaa - 25.05.2019 12:34
Ľutujem, ale ani o tom neuvažujeme. Túto otázku sme dostali v minulosti už veľakrát. Keby sa prednášky vysielali tak bolo by zbytočné niečo organizovať. To môžeme zaplatiť prednášajúcim aby sa nahrali na kameru a tak vysielať. Nám ale ide aj o priateĺstvá, vzťahy a nadviazanie spolupráce medzi bádateĺmi. A verte mi, že večerné debaty pri ohni majú svoje čaro a dozviete sa veľa zaujímavého. Vysielanie by devalvovalo medziľudské vzťahy a znižovalo zaujímavosť prednášajúcich. Bolo by to ako celebrovať omšu cez internet. Osobne oceňujem ľudí, ktorý píšu, vysielajú a natáčajú videa, ale z tejto akcie sa neplánuje ani prenos ani záznam.

Pridať príspevok

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásenýStránka: [1]

Dnes je Štvrtok
19. 9. 2019

Zmena témyPrihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistráciaAnketa

Videli ste UFO?

Áno: 2604 ľudí


Nie: 1762 ľudí


Spolu hlasovalo:
4366 ľudíPozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!Podmienky používania | Zásady ochrany osobných údajov | www.ufoklub-trnava.sk | Webdesign: Polaris | Webhosting: IT Fresh