facebook

Diskusia - Ruská vláda je zodpovedná za bezprostredné vyvolanie vojny na Ukrajine(ide o prevzatý článok)         Môj odvážny pohľad na Ukrajinský konflikt je už dokonca aj priamo podporený aj v dôveryhodných ruských médiach!!! Pre fanatických rusofilov sú tieto správy obrovským sklamaním. Kým ešte donedávna bolo veľa pochybovačov nad mojím článkom, dnes už každý musí pokorne uznať, že mal som pravdu. Ja ako veľmi inteligentný človek môžem potvrdiť, že už na Kryme, keď sa tam pohybovali nezmámi muži v maskách na letisku, boli to príslušníci Ruskej špeciálnej vojenskej jedno... celý článok

Kategória: Iné
Dátum: 26.02.2015 21:17
Pridal: lender15


Diskusia k článku

Počet príspevkov: 2
gibsonx - 06.09.2016 21:07
a prečo niekto spochybňuje prítomnosť Rusov na Kryme (Putin tam poslal vojakov), keď Rus tam bol už 200 rokov a vojenská posádka 100....?....o čo sa tu hrá?

gibsonx - 06.09.2016 21:05
a prečo by to Rusi robili?. mali prenajatý Krym ešte na cca dva roky. Ukrajina túto zmluvu bez udania dôvodu zrušila a následne na to UKRAJINA napadla Ruské vojenské kasárne ( dosť dlho po Majdane). nebyť Ruského kontingentu v kasárňach Krymu, ktorý aj tak nebol naplnený v plnej kapacite, tak Ukrajinský Banderovský zločinci povraždia Ruské obyvateľstvo.....prečo by Rus vyvolával nejaký nezmyselný "puč", keď je jednoduhšie vyvolať REFERENDUM ?.....po zásahu Rukej posádky kasární, NEZOMREL jediný Rus a ani jediný Ukrajinec......toto im dávaš za vinu?

Pridať príspevok

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásenýStránka: [1]

Dnes je Nedeľa
27. 9. 2020

Zmeniť tému


Prihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistrácia


Anketa

Videli ste UFO?

Áno: 2800 ľudí


Nie: 1914 ľudí


Spolu hlasovalo:
4714 ľudí


Pozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!


UFO klub Zlín

Asociácia UFO Bádatelov

UFO, záhady, vesmír, paranormálne javy - www.mysteria.sk
BestUbytovanie.eu - Ubytovanie na Slovensku

Bezplatná inzercia - auto-moto, elektro, nehnutelnosti, práca, služby, šport, zvieratá