facebook

Stručný prierez dejinami ľudstva

Už pred 30 rokmi , keď som si preveroval Dänikenove náznaky, keď poukazoval, že to alebo ono je v biblii, či to tam vôbec je – je to tam ozaj všetko, nič si nevymyslel. V jeho Spomienkach na budúcnosť ma zaujala veta: A božský Anu sa , sa pravidelne vracal na zem, aby trestal ľudí. Je to dosť silné vyhlásenie. Pred 100 rokmi sme ešte nevedeli kto boli Suméri. Po vykopaní tisícov hlinených tabuliek sa dozvedáme, že ANU, NIBIRU, NAM-TIL-LA-KU a ďalších 44 názvov je vlastne planéta, a nie hoci aká. Máme tu dočinenie s planétou, ktorá raz za 3600-3800 rokov teda za jeden šar-alebo božský rok, prechádza medzi Marsom a Jupiterom. Ide o obrovskú planétu, ktorá v protismere otáčania našej slnečnej sústavy. Ide po dráhe Hale-Boppovej kométy. V biblii v Jobovej knihe je opísaná jej dráha cez súhvezdie. Každý si to môže pozrieť a prečítať. Je to tzv. 12 planéta, zlatá planéta, planéta križovania alebo kráľovská planéta. Keď vstúpi do našej slnečnej sústavy je jasnejšia ako tisíc slnc.

Na konci biblie MOND GOT zápasí s Jehovom. Táto bitka je povestná. Meno MOND GOT je tam spomenuté asi 4 krát. Dlho nebolo jasné, kto je MOND GOT. Dnes už vieme, že je to vlastne mesačný boh čo sa rovná ANU. Chrám mesačného boha /vzácna pamiatka/ bola zasiahnutá pri bombardovaní Iraku. Je to chrám civilizácie ANU,NIBIRU atd.

Bytosti Nefilim /anjeli/, ktorí sa v starodávnej dobe pohybovali medzi ľuďmi boli obyvatelia 12. planéty. Aby boli informácie úplné, podľa  sumerského opisu potopy :

Keď vody začali padať na zem- Elohim /čiže bohovia/ -sa vzniesli zo zeme k Anunovmu nebeskému palácu, ktorý sa v tom čase nachádzal medzi Marsom a Jupiterom, kadiaľ viedla jeho dráha./ NIBIRU/

Keď vody upadli, Elohim bohovia sa vrátili na zem uvideli čo pripravili pre človeka , ktorého pracne stvorili. Noe im pripravil pohostenie. Že im chutilo o tom hovoria záznamy na CLAY TABLES. Škoda, že sa tento celý príbeh nerozpráva na hodinách náboženstva.

Na Markézskych ostrovoch sú sochy. Domorodé obyvateľstvo nemá v náboženstve žiadnu svätú trojicu. Majú učenie , že tieto bytosti na sochách, keď tu na zemi , na konci sveta skončili rozosievanie rastlinstva a živočístva zanechali po sebe tieto sochy. Zanechali aj to , že ich budú počas nasledujúcich storočí nazývať rôznymi menami.

Sochy majú výšku 2,5 m a nápadne sa podobajú návštevníkom z vesmíru a výškou na obyvateľov 12 planéty.

Audio (mp3):

klikni sem -> Pocta pre anunnaki - hudobný profil autora

Toto je podcta pre obyvateľov dvanástej planéty našej slnečnej sústavy, NAM-TIL-LA-KU tvorcov našej fauny a flóry. Pravdepodobne aj človeka na planéte Zem. Vracajú sa späť každých 3600 rokov do nášho času.

 

Jozef Halán, Trnava

Obrázky k článku

K článku niesú žiadne obrázky

Kategória: Mimozemšťania
Dátum: 14.10.2010 20:57
Pridal: JHalan
Zobrazené: 11002 krát

Diskusia

V diskusii niesú žiadne príspevky

Pridať príspevokČlánky

Dnes je Štvrtok
28. 9. 2023

Zmeniť tému


Prihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistrácia


Anketa

Videli ste UFO?

Áno: 3107 ľudí


Nie: 2190 ľudí


Spolu hlasovalo:
5297 ľudí


Pozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!


UFO klub Zlín

Asociácia UFO Bádatelov

BestUbytovanie.eu - Ubytovanie na Slovensku

Bezplatná inzercia - auto-moto, elektro, nehnutelnosti, práca, služby, šport, zvieratá