facebook

Pozorovanie UFO nad Myjavou (vol.5)

V Myjave 3.3.2015 o 17:36 som zaparkoval auto do garáže na Viestovej ulici.
Pravidelne pozorujem oblohu . Toto je moje piate pozorovanie.
Bola jasná , pekná modrá obloha . Po nej sa preháňali lietadlá, sem a tam. Niektoré zanechávali za sebou kondenzačnú stopu ,iné nie. Sústredil som sa na tie ,čo túto stopu nezanechávali . Jedno z nich letelo zo západu na východ , vo výške asi 3000 m ,rýchlosťou porovnateľnou s ostatnými lietadlami . Letelo po dráhe ,južne od mesta,ktorou zvyčajne lietajú lietadlá zo Západu na Východ. Teda tým istým smerom . Nič , čo by sa vymykalo normálu.

Keď mi toto lietadlo bolo najbližšie , mal som ho v zornom uhle asi 50° nad obzorom .Pri väčšom sústredení ,som si všimol ,že mu chýbajú krídla . Pozoroval som ( teraz už objekt –čiernej farby) naďalej ,a zdalo sa mi ,že jeho trup mení tvar . Zdalo sa mi , ako keby to bol nejaký balón ,a nechal sa vetrom unášať ,preto vzduchom plápolal.

Z videí ,z internetu viem ,že video nahrávky na telefóne sú nekvalitné ,a preto som ani neuvažoval o tom ,že tento objekt natočím. Nakoniec som si povedal ,že to predsa len skúsim .a nahrám to . Sklonil som hlavu ,vybral telefón z vrecka , pozrel naspäť na oblohu a ...

Koniec pozorovaniu.
Objekt som sa pokúšal urputne sledovať ďalej,ale žiadny som nenašiel . Sledoval som pôvodne vykonávanú dráhu ,a hľadal som ho ešte asi 5 minút. Nič. V ten moment v tej oblasti neboli žiadne lietadlá ani iné objekty.

Obrázky k článku

K článku niesú žiadne obrázky

Kategória: UFO
Dátum: 04.03.2015 16:16
Pridal: komartin3
Zobrazené: 8335 krát

Diskusia

V diskusii niesú žiadne príspevky

Pridať príspevokČlánky

Dnes je Utorok
7. 2. 2023

Zmeniť tému


Prihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistrácia


Anketa

Videli ste UFO?

Áno: 3023 ľudí


Nie: 2123 ľudí


Spolu hlasovalo:
5146 ľudí


Pozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!


UFO klub Zlín

Asociácia UFO Bádatelov

BestUbytovanie.eu - Ubytovanie na Slovensku

Bezplatná inzercia - auto-moto, elektro, nehnutelnosti, práca, služby, šport, zvieratá