facebook

Obývané planéty vo vesmíre, tipy pre tých čo chcú objaviť už dávno objavené.

1.Obyvatelia sveta GEH sejú a vysádzajú stromy. Živia sa tým čo im dávajú stromy. Nepoznajú však pšenicu ani iné obilie. Ich svet je tienistý a žije v ňom veľa veľkých zvierat. Táto planéta je k zemi najbližšie a nachádza sa niekde v oblasti horných vôd-RAKIA.

2.Obyvatelia sveta NESZIAH sa živia kríkmi a rastlinami, ktoré netreba pestovať. Sú malého vzrastu a namiesto nosa majú na tvári len dierky na dýchanie. Sú veľmi zábudlivý. Na ich svet svieti červené slnko.

3.Obyvatelia sveta TZIAH nemusia jesť to, čo iné bytosti. Stále hľadajú vodné žily. Sú na pohľad veľmi pekný. Ich svet má mnoho bohatstiev a je tam mnoho krásnych stavieb. Pôda je tam suchá a človek vidí dve slnká.

4.Obyvatelia sveta THEBEL jedia všetko čo dáva voda. Sú nadradený všetkým ostatným bytostiam a ich svet je rozdelený na zóny v ktorých sa obyvatelia líšia farbou a črtami tváre. Svojich mŕtvych znovu oživujú. Tento svet je veľmi ďaleko od nášho slnka.

5.Obyvatelia sveta EREZ sú Adamovi potomkovia.

6.Obyvatelia sveta ADAMAH sú tiež potomkami, lebo Adam sa sťažoval na bezútešnosť EREZU. Obrábajú zem a jedia rastliny ,mäso zvierat a chlieb. Sú smutnej povahy a často medzi sebou bojujú na tomto svete sú dni, keď na oblohe vidieť súhvezdia. Predtým ich často navštevovali obyvatelia THEBELU, ale obyvateľov ADAMAHU postihovala strata pamäti, takže zabúdali odkiaľ prišli.

7.Obyvatelia sveta ARQA sejú a žnú. Ich tváre sa odlišujú od našich tvárí. Navštevujú všetky svety a hovoria všetkými jazykmi. Tieto planéty sú odstupňované časovými úsekmi 500 pozemských rokov. Pri poslednej je údaj 36000-3600. Neviem či tento údaj nie je skreslený. Ked sa dostanem k určitej informácií, dodatočne ho spresním. Ak by sme týchto 500 rokov vynásobili 2% rýchlosťou svetla dostali by sme sa k údaju 10 svetelných rokov medzi planétami. Pri tejto prvej planéte je údaj. Z tohto neba sa pozorujú ľudia.

J. Halán

Obrázky k článku

K článku niesú žiadne obrázky

Kategória: Mimozemšťania
Dátum: 21.12.2010 15:16
Pridal: JHalan
Zobrazené: 11271 krát

Diskusia

Počet príspevkov: 1


Dinamo14 - 21. 12. 2010 22:01
toto hovoril erich von daniken v knihe šok z bohou

Všetky príspevky


Články

Dnes je Štvrtok
18. 7. 2024

Zmeniť tému


Prihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistrácia


Anketa

Videli ste UFO?

Áno: 3506 ľudí


Nie: 2586 ľudí


Spolu hlasovalo:
6092 ľudí


Pozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!


UFO klub Zlín

Asociácia UFO Bádatelov

BestUbytovanie.eu - Ubytovanie na Slovensku

Bezplatná inzercia - auto-moto, elektro, nehnutelnosti, práca, služby, šport, zvieratá