facebook

Moje skúsenosti s tajnými podzemnými bunkrami

(ide o prevzatý článok)           
V poslednej informačnej vojne nejaký anonymný chlapík hovoril o podzemných bunkroch a o bohatom svete, ktorý existuje pod zemou, údajne obývaných až miliónmi ľudí. Inšpiroval ma napísať k tomu nejaký článok

https://www.youtube.com/watch?v=Miaz-nlTbB0
           K chlapíkovi mám neutrálny postoj, možno to bol hodnoverný človek, možno podvodník, ale myslím si, že minimálne mal v mnohom pravdu
 
Oficiálne protivojnové bunkre
Najprv začnem len z ľahkou témou, ktorá ani nie je konšpiračnou teóriou. V mojej rodnej obci i okolitých obciach sa bežne klebetí, že existujú tu nejaké podzemné bunkre určené v prípade vojny (i keď zrovna proti atómovej vojne by to zrejme bohvieaké úkryty neboli, ale ako úkryt pred normálnymi bombami by to postačilo). Myslím si, že v rámci každej obce a mesta by mali byť nejaké bunkre. Inak som zvedavý, či má aspoň starosta obce alebo primátor právo pozrieť sa do týchto bunkrov ako vyzerajú, alebo či sú nejako prísne zapečatené/zamknuté armádou alebo nejakým iným štátnym orgánom. Podľa môjho názoru tých 5,4 mil. obyvateľov, ktoré má Slovensko, by sa všetci zmestili do týchto bunkrov.
           Tiež som počul o klebete mamy istej právničky, ktorá hovorila, že od dcéry vie o týchto protivojnových bunkroch a že je v nich údajne dosť dobrý luxus, vrátane bazénov. Je možné, že sudcovia o bunkroch budú vedieť viac ako bežní ľudia. Je to len klebeta, takže nechcem hovoriť, že určite to musí byť pravda s tým luxusom
           Tiež m napadla tá mediálna kauza v Poľsku, kde CIA tajne väznila a mučila teroristov. Tak teda celkom isto tieto väznice neboli nad zemou, ale pod zemou. A tiež by som bol zvedavý, či tieto podzemné priestory vybudovali Poliaci, alebo nebodaj Američania. Ak by si tam nebodaj mohli vybudovať bunkre božechráň samotní Američania, tak v takom prípade by bola nesmierne vážne porušená štátna suverenita Poľska
 
Moje autentické šokujúce svedectvo o hluku s podzemia
           Toto je autentické svedectvo toho, ako nejaké stroje vŕtali v podzemí (z hore uvedenými oficiálnymi bunkrami to nesúvisí, ide o iné ďalšie veci). Rozhodne nepatrím medzi ľudí, ktorí by si radi namýšľali, alebo mali nejaký stihomam. Na určitom mieste, cestou na veľmi príjemné starobylé miesto posvätné pre Slovanov, zrazu počujem hluk. Hluk sa ale nepodobal na žiadne stroje ktoré používa bežná ľudská technika: jednoznačne som vylúčil nasledovné možnosti, ktoré by mohli spôsobovať hluk: auto, nákladné auto, traktor, drtička na drevo, iná lesnícka technika (navyše už bolo po pracovnej dobe), v okolí nebolo známe že by sa robil nejaký tunel v rámci diaľnice a podobne, nikde v okolí sa nestavala ani cesta alebo že by sa niečo stavalo, tiež všetky frekventované cesty po ktorých chodia autá boli veľmi vzdialené – hluk z akejkoľvek najbližšej dopravnej cesty bolo možné úplne vylúčiť. Najbližšie oficiálne vojenské objekty boli vzdialené od tohto miesta stovky kilometrov.
           Keď som už toto všetko vylúčil, tak za mi zdal ale dosť jednoznačne že tlmený hluk akéhosi záhadného stroja sa šíri z podzemia. Bežný človek by sa z takého záhadného tajomného hluku pokakal, ale ja som to zobral dosť racionálne. Zahrešil som ako je to možné že vláda míňa peniaze na takéto sprosté veľmi nákladné tajné vojenské bunkre, z ktorých mi bežní občania mať nič nebudeme. Hoci som ešte nepočul túto reláciu, hneď som sa dovtipil, že ide zrejme o stavanie nejakých tajných podzemných bunkrov alebo tunelov. Keď som sa začal vzďaľovať od tohoto miesta, hluk prestávalo počuť, nakoniec zanikol. A snažil som sa veriť, že keď pôjdem naspäť, tak ten hluk už úplne zanikne, že daný stroj si ukončí svoju robotu, že to je snáď len nejaká náhoda, ale mýlil som sa.
           Na danom posvätnom mieste starých Slovanov sa mi veľmi páčilo, rozijímal som a meditoval, až sa mi veľmi nechcelo vracať naspäť. Začalo byť šero a začalo sa stmievať. Tma by mi tak nevadila, ale teraz sa ten záhadný hluk stroja začal zosilovať a prerážať už aj na dané Slovanské miesto. To čo bol pred tým slabší tlmený zvuk, bol už teraz neskôr jednoznačne a silný hluk šíriaci sa rozsiahlo po celom lese (ale zasa nebol to až taký extrémny rámus, že by som si musel pred tým zapchávať uši, o nejakých 6-7 kilometrov by ho už počuť nebolo). A v tomto momente som už mal veľký strach aj ja. Cez deň by mi ten hluk nevadil ale už keď bolo šero, tak sa mi z toho adrenalínu začali aj trochu triasť a podlamovať nohy. V strachu som sa snažil namýšľať, že to je snáď len nejaké auto poľovníkov, ktoré kdesi v blate zapadlo (pretože zvuk sa nevzďaľoval ani po dlhom čase) – ukázalo sa že tomu ale tak určite nebolo. Zo začiatku som si tento silný hluk nespájal s tým slabším hlukom, ale teraz keď som sa približoval k danému miestu z ktorého som pred tým počul ten slabší hluk, tak som prišiel na to, že prvý ak druhý hluk je ten istý a vychádzajú z toho istého miesta – rámuz stroja znovu silnel. Znelo to tak akoby sa otáčky stroja dosť plynulo a frekventovane menili. A tiež som sa aj úprimné bál, či ma tam nezatknú nejakí vojaci, keďže som odhalil ich tajnú činnosť. Ale našťastie nestalo sa tak.
           Keď som sa vrátil domov, tak som mal za sebou teda úžasný adrenalínový zážitok. Aj pre tento zážitok, keď som počúval toho chlapíka z tej relácie, tak ma to veľmi zaujímalo a počúval som ho ako na tŕňoch – ani som nedýchal
              Prečo sa ten zvuk z podzemia tak dobre šíril: z geologického hľadiska bolo počuť hluk z miesta, ktorý mal dolomitový/vápencový podklad pokrytý len tenkým 30-100 cm povrchom hliny (na povrchu často vyčnievali dolomitové kamene či skaly). Takáto tenká vrstva hliny toho hluku veľa neutlmí. A do vápenca sa tak ľahko nevŕta ako do hliny to je tvrdší materiál. Ďalej vápenec môže mať aj desiatky až stovky metrov hlboké pukliny/trhliny – cez tieto trhliny sa mohol zvuk ľahko šíriť. Ďalej táto kremencová oblasť hraničila aj s oblasťou kremencov a to len asi len takých 200 metrov vedľa. Kremeň/kremenec má tvrdosť číslo 7, čo by mala byť rovnaká ako tvrdosť ocele. Ak sa stroje zvŕtali okrem dolomitu aj do horniny tvrdej ako oceľ, tak teda tým strojom dalo poriadne zabrať a nie nadarmo mohli robiť veľký rámuz. Po kremenci sa zvuk ešte lepšie šíri, a rôzne rozsiahle pukliny v kremenci v šírení hluku môžu len napomáhať
 
Chlapec z podzemného sveta?
Tiež som ešte zažil mnoho tak trochu záhadných udalostí v súvislosti s možnosťou existencie takýchto bunkrov
Pred mnohými rokmi dozadu som stretol v lese asi 20 ročného postavou aj tvárou veľmi pekného svalnatého chlapca (bolo vtedy leto, takže nemal žiadne hrubé oblečenie) s dlhšími vlasmi. Väčšina ľudí má na svojom tele rôzne vady, nedokonalosti, ale on mal proporcie svojho tela naprosto ideálne a dokonalé. A hoci naprostá väčšina ľudí žijúcich na tejto planéte má aspoň trochu pokrivenú chrbticu, tento chlapec mal držanie tela a chrbtice naprosto 100%né a to jeho dokonalosť ešte viac znásobovalo.
Už vtedy sa mi ten človek zdal veľmi neobyčajný, akoby snáď tak trošičku z iného sveta. Teraz ma napadlo, či náhodou pri tomto chlapcovi nešlo o chlapíka z nejakého toho podzemného bunkru, ktorý vyšiel z tohto sveta a dal si nejakú prechádzku a či si nedal nejakú voľnú prechádzku.
My bežní ľudia máme zdegradované gény, ako hovoria genetici, gény ľudskej populácie majú z generácie na generáciu viacej vád a podobne. Naproti tomu nejaké vyspelé civilizácie pod zemou, ak majú vedu na vysokej úrovni, tak nielenže môžu aplikovať zákonitosti eugeniky (je veľká chyba že aj v našej populácii sa táto vec povinne nepraktizuje), ale aj môžu v labolatóriach byť schopní odstraňovať v genetickom materiáli všetky vady a chyby v danom plode či pohlavných bunkách. Výsledok môže byť nielen na 100% zdravý jedinec bez žiadnych predispozícii na akékoľvek choroby, ale stopercentne krásny a na pohľad dokonalý jedinec, akého som videl v lese. A obyvateľ nejakej vyspelej podzemnej civilizácie si určite nebude kriviť chrbticu na počítači, alebo pri nejakej inej činnosti (99% ľudí v našom svete určite nemá svoju chrbticu v optimálnom poriadku, kriví sa pri takmer každej činnosti, vrátane spánku v posteli).
(z chlapcom som sa osobne nerozprával, ani ma fyzicky nezbadal/nespozoroval, pretože tak si situácia v zhode okolností vyvinula. V ruke držal nôž/dýku, takže pôsobil aj dosť nebezpečne, preto som nemal chuť sa mu ukázať ani prihovoriť)
Existuje otázka: naozaj je moja domnienka správna, že chlapca, ktorého som videl bol obyvateľ nejakého podzemného sveta, ktorý si vyšiel na prechádzku sem hore na zemský povrch?
 
Zaujímavé je tiež, že práve neďaleko necelý kilometer (tiež pred mnohým rokmi), kde som stretol toho chlapca som v danom lese videl akúsi šachtu, išlo z tehál vymurovanú šachtu asi 70x70cm šírkou. Teraz veľmi banujem,že som tú šachtu odignoroval a kráčal som ďalej a viac som ju nepreskúmal. Existuje otázka: mohla by táto šachta byť akousi vstupnou bránou do podzemného sveta alebo je to len moja domnienka?
 
A ešte ďalšia zaujímavosť: Maroš Kuffa, ktorý prevádzkuje akýsi ústav pre ubytovanie bezdomovcov hovorí, že ubytováva aj ľudí, ktorí zo záhadných dôvodov nemajú ani občiansky preukaz a teda štát ich nemá oficiálne zaevidovaných. Títo ľudia sú vo veľkej sociálnej biede, lebo sa ani nemôžu oficiálne zamesnať
Moja teória je: mohlo by ísť o ľudí z podzemných miest, ktorí boli z nejakých dôvodov potrestaní za svoju neposlušnosť a boli teda vykázaní z príjemného luxusu podzemného sveta do utrpenia tohto povrchového sveta?
 
Záverom: hovoril som o dvojakých druhoch informácii:
a) o overených skutočnostiach, o ktorých autenticite a pravdivosti som úplne presvedčený (ide o protivojnové bunkre a hluk strojov pod zemou)
b) moje teórie a domnienky dedukované na báze určitých skutočností, ktoré som zažil a informácii o ktorých viem
 
PS: ak máte otázky alebo Vám nie je niečo jasné, kľudne napíšte do komentárov

 

Obrázky k článku

K článku niesú žiadne obrázky

Kategória: Paranormálne javy
Dátum: 26.02.2015 21:20
Pridal: lender15
Zobrazené: 9600 krát

Diskusia

V diskusii niesú žiadne príspevky

Pridať príspevokČlánky

Dnes je Štvrtok
28. 9. 2023

Zmeniť tému


Prihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistrácia


Anketa

Videli ste UFO?

Áno: 3107 ľudí


Nie: 2190 ľudí


Spolu hlasovalo:
5297 ľudí


Pozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!


UFO klub Zlín

Asociácia UFO Bádatelov

BestUbytovanie.eu - Ubytovanie na Slovensku

Bezplatná inzercia - auto-moto, elektro, nehnutelnosti, práca, služby, šport, zvieratá