facebook

Pravda o UFO.UFO je démonického charakteru!!!


Súčasná veda tvrdí, že mýty a legendy sú vymyslené. Vymysleli ich vraj ľudia snažiaci sa o vysvetlenie prírodných javov. Je ich veľmi veľa a ani jeden národ nieje bez nich. -Treba mať však na pamäti, že mnohé sa netýkajú vysvetlenia prírodných javov! Väčšinou obsahujú záznam stretnutí s bytosťami s vyššími schopnosťami. -Tí buď pomáhajú ľuďom v bezvýchodiskovej situácii, alebo sa predstavujú ako naši tvorcovia a učitelia. -Iný prinášajú "nové učenie" a chcú nám "niečo povedať". -Egyptské, Mezopotámske, Indické, Indiánske a iné mýty sú toho dôkazom. Pár ľudí si povedalo: -Čo ak to nieje vymyslené, ale sa jedná o návštevy mimozemšťanov? -Zdanlivo "nadprirodzené" schopnosti by potom boli prejavy používania ich technicky vyspelejších prostriedkov. Stvorenie prvých ľudí pokusom ich genetickej vedy. Snažili sa tak o obsadenie planéty Zem, ktorú si predtým vyhliadli vo vesmíre. -Zecharia Sitchin nám píše o Annunakoch zo Sumerských bájí a Erich von Däniken o lietajúcich strojoch z nástenných malieb Indiánov a Egypťanov. Nezabúdajú tiež spomenúť Ezechiela s jeho víziou v prvej kapitole, v ktorej vidia popis UFO. -Kto však číta originál videnia či mýtu vie, že niesú žiadnym popisom technicky vyspelej civilizácie z kozmu. -Potrebujete k tomu šikovného propagátora, ktorý ich upraví tak, aby sa to v nich dalo "nájsť". -Prekrútiť sa dá všetko! -Stačí mať len vieru, že mimozemšťania v minulosti navštevovali Zem. Viem o ľuďoch ktorý majú podobné zážitky aj dnes a niesú ani vymyslené, ani popisom návštevníkov z kozmu.

Teória mimozemšťanov má 3 základné nedostatky:

1. Bunka je príliš zložitý mechanizmus. Živé organizmy sú prepracované ústrojenstvo. Kto sa do toho aspoň trochu vyzná, kladie si otázku: -Vzniklo to naozaj náhodou? -Prečítajte si môj článok "evolucia - všeobecne" (tam to rozoberám hlbšie). -Niektorých napadlo hľadať odpoveď u mimozemšťanov. -Čo ak sme výsledkom ich genetických pokusov? -Potom ľahko vysvetlíme zložitosť života. Sme produktom výtvoru inteligentných bytostí z kozmu. -Zamyslime sa nad tým: -Ak by to bola pravda, kto potom vytvoril ich? -Aj mimozemšťania musia byť z niečoho zložený. -Aj oni musia mať nejakú fyzikálno-hmotnú podstatu (sú predsa súčasťou kozmu). Niekto musel vytvoriť aj mimozemšťanov - no a potom ten "niekto" rovno aj nás. -Načo sa škriabať cez hlavu. -Načo hľadať v genetických pokusoch. -Tak ako vznikli oni, vznikli sme aj my.

2. Mimozemšťania neprinášajú odpoveď na otázku, kto stvoril svet atómu a kvantovej mechaniky. Kto nastavil presné hodnoty prírodných konštánt, ako napr.: -Rýchlosť svetla, Planckova konštanta, hmotnosť elektrónu, náboj elektrónu, atď... -Bez tohoto by nebolo možné vytvoriť molekuly! -Bez tohoto by nebolo možné vytvoriť život. -Kto stvoril vesmír? .....Ten stvoril aj život! -Tieto veci sú rovnako zložité, ako živá bunka. -Prírodné zákony sú nástroje umožňujúce existenciu života. Presnosť ich hodnôt má v sebe zakódovanú cestičku, vedúcu k existencii bunky. -K existencii jej funkčného mechanizmu.

3. Názor o mimozemšťanoch je celý produktom teórie evolúcie. -Tá tvrdí, že život na planétach vzniká samovoľne a nezávisle. -Vraj ku tomu stačia len vhodné podmienky a "samotvorenie" môže začať. -Vo vesmíre je obrovské množstvo hviezd a isto aj planét podobných Zemi. Tam kde život vznikol prv, môže byť technicky vyspelejšia civilizácia. Z tohoto "faktu" pochádza medzi ľuďmi rozšírená viera v neznámych a technicky vyspelých mimozemšťanov. Z tohoto pramení nádej, že raz navštívia aj nás a budeme sa mať lepšie. -Dokonca sú vraj už medzi nami. -Stačí mať len šťastie sa s nimi stretnúť. Veď poznáme svedectvá o údajných stretnutiach s UFO. -Evolúcia je však vymyslená rozprávka na zasmiatie (samo sa to vytvorilo - samo sa to urobilo). -Vesmír a Zem majú svojho stvoriteľa a návrhára (rovnako ako počítač či auto). -Pretože život a vesmír stvoril Boh, všetky civilizácie o tom vedia. Podľa biblie sme jediný, čo o tom stratili poznanie. Sme jediný, čo stratili spojenie s Bohom kôli neposlušnosti. Celý príbeh tak naberá úplne iný smer! -Mimozemšťania - nech sú ktokoľvek, vedia o Bohu stvoriteľovi. Vedia kto sú a sú nesmrteľný. Sú to anjelske bytosti. Takúto povahu majú aj v povestiach a legendách. Majú stálu existenciu. -Len človeku prišla do života smrť a zabudnutie v dôsledku hriechu. Inak by sme aj my boli ako oni! -V biblii sa o tom píše viac.

 

Bytosti, ktoré sa zjavujú v mýtoch a diktujú ľuďom polyteistické a modlárske náboženské systémy; sú démoni pretvarujúci sa za anjelov svetla. Prekrucujú aj udalosti typu stvorenie a potopa. Podávajú o tom prekrútené informácie (vždy v duchu polyteizmu). Mnohí si tak myslia, že biblia čerpala z mýtov. -V biblii sa o tom píše toto:

 

..aj sám satan sa premieňa v anjela svetla." (2_Kor.11,14)

"Veľký drak, starý had, nazývaný diablom a satanom, zvodca celého sveta, zvrhnutý bol na zem a jeho anjeli s ním." (Zj.12,9)

"Uchopil draka, toho starého hada, ktorý je diabol, satan, sputnal ho na tisíc rokov, hodil do priepasti, zatvoril a zapečatil ju nad ním, aby viac nezvádzal národy, kým sa nevyplní tisíc rokov. Potom bude na krátky čas uvoľnený."  (Zj.20,2-3)

Ježiš hovorí farizeom: "Vy ste z otca diabla a žiadosti svojho otca chcete činiť. On bol vrahom ľudí od počiatku a nestál v pravde, lebo nieto v ňom pravdy. Keď  hovorí lož, hovorí zo svojho vlastného, pretože je luhár a otec lži."  (Jan 8,44)

"....a diabol, ich zvodca, bol hodený do ohnivého a sírového jazera, kde bola šelma i falošný prorok, a tam budú mučení dňom i nocou naveky vekov."  (Zj.20,10)

"....lebo sú to duchovia démonov, ktorí robia znamenia, vychádzajú na kráľov celého sveta, aby ich zhromaždili do boja na veľký deň vševládneho Boha."  (Zj.16,14)

 Takže vidíme diabla a démonov ako chodia k ľuďom, robia zázraky, zjavujú sa ako anjeli svetla - klamú a podvádzajú svet.  -Sem patria všetci tzv. "ufóni". Prečo to robia?  -Aby ľudia nepoznali pravdu o Ježišovi Kristovi o ktorej hovorím v článku najdôležitejšia vec a nedostali sa do neba, ale do pekla.

Takže vidíme diabla a démonov ako chodia k ľuďom, robia zázraky, zjavujú sa ako anjeli svetla - klamú a podvádzajú svet.  -Sem patria všetci tzv. "ufóni". Prečo to robia?  -Aby ľudia nepoznali pravdu o Ježišovi Kristovi o ktorej hovorím v článku najdôležitejšia vec a nedostali sa do neba, ale do pekla.

  V našom vesmíre teda existujú bytosti, ako je Boh, anjeli, démoni a Satan; ktorý majú večnú existenciu. -Je úplne jedno v ktorom čase sa kto zjaví a nadiktuje PRAVDIVÝ POPIS SVETA. -Dôležité sú zdroje a nie čas vzniku. -Oni sú tu od počiatku a o všetkom dobre vedia. -Vedia ako vznikol svet a človek. -Pre mňa sú dôležité zdroje a ich povaha! -Nie čas a poradie vzniku! -V tomto smere jednoznačne víťazí biblia nad koránom, védami, bhagavatgítou, avestou či mezopotámskymi mýtmi a inými spismi. Zdrojom biblie je spravodlivý a trojjediný Boh.

 


Obrázky k článku


Kategória: UFO
Dátum: 01.06.2017 22:31
Pridal: kapor
Zobrazené: 3710 krát

Diskusia

Počet príspevkov: 1


lender15 - 20. 05. 2018 10:14
Toto zjavne písal nejaký ultra radikálny náboženský fanatik

Všetky príspevky


Články

Dnes je Utorok
2. 6. 2020

Zmeniť tému


Prihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistrácia


Anketa

Videli ste UFO?

Áno: 2740 ľudí


Nie: 1872 ľudí


Spolu hlasovalo:
4612 ľudí


Pozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!


UFO klub Zlín

Asociácia UFO Bádatelov

UFO, záhady, vesmír, paranormálne javy - www.mysteria.sk
BestUbytovanie.eu - Ubytovanie na Slovensku

Bezplatná inzercia - auto-moto, elektro, nehnutelnosti, práca, služby, šport, zvieratá