facebook

Osvetová stránka - šírte osvetu


Rád by som si dovolil tu spropagovať zaujímavú revolučnú osvetovú stránku http://krestanstvo.czweb.org/
Stránka tiež strochu súvisí s mimozemskou problematikou: náboženstvo sú dielom tých "zlých" mimozemmských bytostí supai

O stránke
Stránka je o kritike kresťanstva/náboženstva. Je určená ako aj pre kresťanov tak aj pre nenáboženských ľudí (vrátane nepraktizujúcich kresťanov, ľudí s ezoterickým presvedčením a aj pre ateistov). Náboženského človeka táto stránka inšpiruje zrieknuť sa kresťanstva.
A aký význam má táto stránka pre nenáboženského/necirkevného človeka? Nenáboženskému človeku táto stránka vysvetľuje, že cirkev a náboženstvo je veľké zlo a to je aj dôvod prečo deti nekrstiť, nedávať ich na náboženskú výchovu, nemať cirkevný pohreb, atď, atď....

Ide o osvetovú stránku, ktorej cieľom je prebudiť kresťanov k pravde.
Autor stránky nie je ani ateista ani "satanista", ale eticky založený človek, ktorý zastáva filozofiu pôvodných kmeňových amazonských šamanov.
Stránka je argumentačne veľmi silná proti kresťanstvu.

Charakteristika dôveryhodnosti informácii tejto stránky: táto stránka nie je žiadnym špekulatívnym filozofovaním, ale poskytuje faktografické argumenty so serióznym vedeckým prístupom, ktorá môže bez problémov potvrdiť aj akademická obec. Táto stránka neobsahuje filozofovanie, ale len holé fakty, ktoré nemôže nikto spochybniť.

Najväčší problém kresťanov je to, že nie sú schopný si vypočuť aj iný názor. Kresťanstvo už vo svojich základoch zakazuje počúvať aj iný názor. Kresťania si zapchávajú uši pre inými názormi a to je veľká chyba. Vyzývam kresťanov: prebuďte sa! Nezapchávajte si uši pred pravdou! Nemajte  v nenávisti pravdu a poznanie!

Prvý dojem s tejto stránky: Nakoľko táto stránka prezentuje pre čitateľa úplne nové poznanie a nové informácie o ktorých čitateľ pred tým ani netušil, môže dôjsť k nepochopeniu a prvý dojem s tejto stránky pre čitateľa môže byť "negatívny". Avšak nepochopenie sa určite rozplyne, ak si čitateľ prečíta viacero článkov a trochu sa aj nad nim zamyslí a porozmýšľa. Vytvárať si konečný názor na túto stránku v rámci prvého dojmu z nejakého jedného článku je nesprávne a preto si je treba prečítať viac článkov a aj nad nimi trochu porozmýšľať. Treba správne pochopiť celkový kontext a súvislosti tejto stránky.

Šamanizmus versus náboženstvo (kresťanstvo)
Väčšina ľudí si myslí že náboženstvo je niečo čo do našej spoločnosti prináša dobro, požehnanie a morálku. Problém je v tom to, že pravda môže byť aj niečo iné, čo si myslí väčšina ľudí. Poznanie a pravda častokrát nie je populárna. Táto stránka sa venuje v nepopulárnej téme a to je aj kritika náboženstva. A to sa nemusí každému páčiť. Náboženstvá (kresťanstvo) šamanizmus považuje za dielo démonických bytostí supai ako nástroj na zotročovania ľudí a ako prostriedok nevedomosti. Nábožensky založený človek môže mať s touto stránkou vážny problém a buď túto stránku ani nebude schopný čítať, alebo sa s nej tak trochu psychicky zrúti. Stránka obsahuje príliš siné argumenty na to, aby človek po jej prečítaní zostal kresťanom.
Kým náboženstvo je nástroj nevedomosti temných síl, šamanizmus je poznanie, ktoré človeka oslobodzuje.

Zaujímavé video svedectvá o kritike náboženstva si môžete pozrieť na nasledovnej adrese https://vimeo.com/user9900625/videos/sort:date Na videu vysvetľuje šamanský postoj k náboženstvu Petr Chobot, ktorý väčšinu času už mnoho rokov trávi medzi pôvodnými kmeňovými domorodými šamanmi

Táto stránka je určená pre každého človeka, ktorý je otvorený novým názorom a novým pohľadom na svet. Niektorí ľudia s tým môžu mať problém. Mnohí ľudia by radšej podstúpil nepredstaviteľné množstvo utrpenia ako by zmenili čo i len jeden názor.

Motivácia pre vznik tejto stránky
Stránka vznikla z dôvodu, že autorovi už nedalo spávať šialené besnenie mnohých fanatických kresťanských kazateľov v kresťanských spoločenstvách, ktoré patria prevažne pod Katolícku cirkev. Ide prakticky o sekty, ktoré patria pod Katolícku cirkev a kazatelia kresťanských spoločenstiev vymývajú mozgy mladým ľuďom. Je veľmi bolestivé sa dívať ako čistý mladý človek sa v kresťanskom spoločenstve zmení a energeticky veľmi znečistí. Je nechutné sa dívať na to, ako sa mladý človek mení na robotickú entitu, ktorá sa už ani nedá nazvať ľudskou bytosťou. Nábožensky sfanatizovaný človek už nemá slobodu, nemá slobodné myslenie a stáva sa len človekom roboticky bežiaci na energetických manipulatívnych programoch náboženstva. Náboženský človek má rozum úplne potlačený, akoby ani nebol schopný rozmýšľať a na miesto vlastného rozumu za neho rozmýšľajú náboženské energetické programy.
Je tiež veľmi smutné sa dívať ako niektorí silne fanatickí katolícki kňazi, ktorí majú kázne plné strachu, zastrašovania a šialenej prísnosti, majú veľký úspech u veriacich a v ich kostoloch ľudí ešte pribúda. Strachom sa manipuluje najlepšie.
Táto stránka, hoci sa venuje aj iným témam, má tiež za cieľ byť protiváhou proti náboženskému besneniu na Slovensku.
Cirkevné organizácie majú veľmi silný vplyv na našu spoločnosť a proti tomu sa je potrebné postaviť. Existujú aj tzv. kresťanské spoločenstvá, ktoré bez ohľadu na to či sú radikálne alebo umiernené, majú veľký vplyv nábožensky vymývať mozgy nemalej časti populácii hlavne deťom a mládeži.
Táto stránka je určená pre všetky vekové kategórie ale hlavne pre deti a mládež, ktorí sa stávajú najčastejšie obeťami cirkevného vymývania mozgov.

Šamanizmus ako jediná účinná zbraň proti islamizácii
V súčastnosti je Európa vo vážnom ohrození islamizácie Európy. Kresťanstvo nielenže nemôže byť opozíciou proti islamu ale v skutočnosti nás robí pred islamom ešte viac zraniteľnými. Naopak šamanizmus je jediná účinná zbraň proti islamizácii a imigrácii. Šamanizmus je naša jediná záchrana.

Výzva ku konaniu dobra: vážený návštevník stránky, budeme radi ak prispeješ na osvetu a rozširovaniu informácii na tejto stránke aj ty. Pod každým článkom sa nechádzajú aj tlačidlá na sociálne siete. Raz za čas môžeš zdieľať na svojom Facebookovom účte nejaký článok s tejto stránky.


Obrázky k článku

K článku niesú žiadne obrázky

Kategória: Iné
Dátum: 09.04.2016 18:30
Pridal: lender15
Zobrazené: 2887 krát

Diskusia

V diskusii niesú žiadne príspevky

Pridať príspevokČlánky

Dnes je Pondelok
24. 2. 2020

Zmeniť tému


Prihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistrácia


Anketa

Videli ste UFO?

Áno: 2685 ľudí


Nie: 1838 ľudí


Spolu hlasovalo:
4523 ľudí


Pozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!


UFO klub Zlín

Asociácia UFO Bádatelov

UFO, záhady, vesmír, paranormálne javy - www.mysteria.sk
BestUbytovanie.eu - Ubytovanie na Slovensku

Bezplatná inzercia - auto-moto, elektro, nehnutelnosti, práca, služby, šport, zvieratá