facebook

Ruská vláda je zodpovedná za bezprostredné vyvolanie vojny na Ukrajine


(ide o prevzatý článok)         Môj odvážny pohľad na Ukrajinský konflikt je už dokonca aj priamo podporený aj v dôveryhodných ruských médiach!!!
Pre fanatických rusofilov sú tieto správy obrovským sklamaním.
Kým ešte donedávna bolo veľa pochybovačov nad mojím článkom, dnes už každý musí pokorne uznať, že mal som pravdu. Ja ako veľmi inteligentný človek môžem potvrdiť, že už na Kryme, keď sa tam pohybovali nezmámi muži v maskách na letisku, boli to príslušníci Ruskej špeciálnej vojenskej jednotky Specnazu (dnes sa tiež už o tom v médiach hovorí celkom otvorene, viac a anglickej Wikipédii o Strelkovi). Kým väčšina ľudí až teraz začína prichádzať na to, že na Ukrajine vyvolal konflikt Specnaz, ja som to vedel už hneď v ten deň, keď som si prečítam správy v médiach ako „separatisti“ obsadili administratívne budovy.
Keď som kritizoval moderátorov SV, tak teraz ich musím pochváliť pre zmysel pre objektivitu a zverejnenie odkazu na Facebooku
http://echo24.cz/a/wJEEE/strelkov-valku-na-ukrajine-jsem-rozpoutal-ja
http://zavtra.ru/content/view/kto-tyi-strelok/
http://rustelegraph.ru/news/2014-11-20/Strelkov-Voinu-na-Ukraine-nachal-ya-22205/
http://lifenews.ru/news/139163
 
Moje dávnejšie zverejnené články o Ukrajinskom konflikte. Všimnite si tie dátumy v komentároch. Ten jeden článok je naozaj veľmi starý a už vtedy keď mi nikto ani vo sne nechcel veriť, ale ja som vedel kde je pravda. Drahí priatelia, druhý krát mi verte a nepochybujte, ak budem písať niečo čo je proti prúdu a proti vášmu ideologickému presvedčeniu.

Celkovo ešte pripomínam, že príslušníci Specnazu sú cvičení tak, že sú schopní robiť činnosť vojakov a príslušníkov tajnej služby zároveň. Člen Specnazu je tajný agent a špičkový vojak v jednom
 
Čo vyplýva z novo-zverejnených informácii v Ruských médiach?
Existujú dve verzie:
a) buď boli zverejnené informácie od Strelkova, ktoré sa skutočne Ruskej vláde nepáčia a napriek silnej kontrole médii štátom, tieto informácie unikli
b) druhá verzia je to, že Ruské vláda chcela svoju vinu vyvolania konfliktu hodiť na obetného baránka – Strelkova, pretože už tak či onak mnohé informácie unikli a treba to ututlať. Tak by si vláda očistila svoje meno, jej ruky by zostali čisté a všetka vina by tak bola zhodená na Strelkova. Ak by to bola pravda, tak tie informácie, ktoré boli zverejnené, by boli teda špičkovou psychologickou manipuláciou a demagógiou, v článkoch je Ruská vláda vyobrazená ako tá „dobrá“, ktorá separatistov do veľkej miery „nepodporovala“, teda nepodporovala celý tento konflikt.
Skutočná pravda je ale iná: Strelkov ako člen tajnej služby resp. Specnazu, bol priamo riadený z Kremľu. Za všetko čo robili „separatisti“ na Ukrajine, je zodpovedný Kremeľ. Na druhej strane môže byť pravdivé aj tie informácie, že Strelkov nie vo všetkom poslúchal vládu a preto bol z tajnej služby vyhodený a zbavený všetkých hodností (tak sa aj píše v anglickej Wikipédii)
 
Celkovo je pravda nasledovná: že oboje strany konfliktu sa veľmi previnili, oboje strany urobili nehorázne špinavosti: aj Ruská vláda. Obrazne môžeme povedať, že západ vylial benzín a Ruská strana ho podpálila. Bezprostredné vyvolanie konfliktu spôsobila Ruská vláda prostredníctvom svojich vojakov obsadeným administratívnych budov (vedenie samospráv aj pobočku Ukrajinskej tajnej služby). A logicky potom každý štát, ktorého je ohrozená územná celistvosť si bude brániť svoje územie – logicky Ukrajinská armáda začala bojovať proti separatistom. Potom sa už rozohnili vojenské vášne, situáciu využili extrémisti ako napr. Národná garda, ktorá masakrovala civilistov, aj Ukrajinská armáda zabíjala civilistov.
Skutočne nechcel by som byť v koži politikov Ruskej vlády. Ruskí politici sa nesmierne previnili,sú zodpovední za celé vyvolanie nesmierne krvavej vojny, za zničenie životov miliónov civilistov, milióny ľudí sú utečenci, ktorí bojujú o svoje prežitie a žijú v hroznom strachu čo bude s nimi zajtra, či budú mať vôbec čo jesť. Nechcel by som byť na mieste Ruských politikov, lebo zodpovednosť za niečo takéto hrozné by mi nedávalo spávať – svedomie by ma veľmi ťažilo. Ani modla Rusofilov – prezident Putin, nie je žiaden anjelik – aj on sa previnil
 
Zaujímavá článok o Specnaze:
Majster sveta v kickboxe zomrel pri skúškach do jednotky specnaz
http://www.cas.sk/clanok/247409/majster-sveta-v-kickboxe-zomrel-pri-skuskach-do-jednotky-specnaz.html

hrozné by mi nedávalo spávať – svedomie by ma veľmi ťažilo. Ani modla Rusofilov – prezident Putin, nie je žiaden anjelik – aj on sa pr


Obrázky k článku

K článku niesú žiadne obrázky

Kategória: Iné
Dátum: 26.02.2015 21:17
Pridal: lender15
Zobrazené: 4678 krát

Diskusia

Počet príspevkov: 2


gibsonx - 06. 09. 2016 21:07
a prečo niekto spochybňuje prítomnosť Rusov na Kryme (Putin tam poslal vojakov), keď Rus tam bol už 200 rokov a vojenská posádka 100....?....o čo sa tu hrá?

gibsonx - 06. 09. 2016 21:05
a prečo by to Rusi robili?. mali prenajatý Krym ešte na cca dva roky. Ukrajina túto zmluvu bez udania dôvodu zrušila a následne na to UKRAJINA napadla Ruské vojenské kasárne ( dosť dlho po Majdane). nebyť Ruského kontingentu v kasárňach Krymu, ktorý aj tak nebol naplnený v plnej kapacite, tak Ukrajinský Banderovský zločinci povraždia Ruské obyvateľstvo.....prečo by Rus vyvolával nejaký nezmyselný "puč", keď je jednoduhšie vyvolať REFERENDUM ?.....po zásahu Rukej posádky kasární, NEZOMREL jediný Rus a ani jediný Ukrajinec......toto im dávaš za vinu?

Všetky príspevky


Články

Dnes je Sobota
8. 8. 2020

Zmeniť tému


Prihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistrácia


Anketa

Videli ste UFO?

Áno: 2771 ľudí


Nie: 1892 ľudí


Spolu hlasovalo:
4663 ľudí


Pozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!


UFO klub Zlín

Asociácia UFO Bádatelov

UFO, záhady, vesmír, paranormálne javy - www.mysteria.sk
BestUbytovanie.eu - Ubytovanie na Slovensku

Bezplatná inzercia - auto-moto, elektro, nehnutelnosti, práca, služby, šport, zvieratá