Diskusia - O tom, čo možno vidieť na oblohe cez "zjasnený" astronomický teleskopPríklad toho, čo možno vidieť na oblohe cez astronomický teleskop – Bresser 102/460, ktorý sa zmestí do batohu. Obraz bol „zosvetlený“ fotoaparátom Sony A7S a špeciálnou zosvetľovacou šošovkou, vďaka čomu je na oblohe vidieť tisíce hviezd viac než voľným ľudským okom. Video je najlepšie sledovať na veľkej obrazovke v najvyššej kvalite. Ukážka má pokúšať k zaobstaraniu si podobnej techniky, aby nás bolo viac pri objavovaní nočnej oblohy a pri love na UAP/UFO ;) Kategória: Vesmír Dátum: 23.06.2026 21:23 Pridal: krisek.poliak Diskusia k videuV diskusii niesú žiadne príspevky |
Pridať príspevokAk chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásený |
Dnes je Streda
24. 6. 2026
Zmeniť tému
Registrácia
Videli ste UFO?
Áno: 4273 ľudí
Nie: 3213 ľudí
Spolu hlasovalo:
7486 ľudí
24. 6. 2026
Zmeniť tému
Prihlásenie
Registrácia
Anketa
Videli ste UFO?
Áno: 4273 ľudí
Nie: 3213 ľudí
Spolu hlasovalo:
7486 ľudí



