facebook

Diskusia - O tom, čo možno vidieť na oblohe cez "zjasnený" astronomický teleskop


Príklad toho, čo možno vidieť na oblohe cez astronomický teleskop – Bresser 102/460, ktorý sa zmestí do batohu. Obraz bol „zosvetlený“ fotoaparátom Sony A7S a špeciálnou zosvetľovacou šošovkou, vďaka čomu je na oblohe vidieť tisíce hviezd viac než voľným ľudským okom. Video je najlepšie sledovať na veľkej obrazovke v najvyššej kvalite. Ukážka má pokúšať k zaobstaraniu si podobnej techniky, aby nás bolo viac pri objavovaní nočnej oblohy a pri love na UAP/UFO ;)

Kategória: Vesmír
Dátum: 23.06.2026 21:23
Pridal: krisek.poliak

Diskusia k videu

V diskusii niesú žiadne príspevky


Pridať príspevok

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásený



Dnes je Streda
24. 6. 2026

Zmeniť tému


Prihlásenie

Prihl. meno

Heslo



Registrácia


Anketa

Videli ste UFO?

Áno: 4273 ľudí


Nie: 3213 ľudí


Spolu hlasovalo:
7486 ľudí


Pozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!


UFO klub Zlín

Asociácia UFO Bádatelov