Diskusia - Hlásenie č. 26223.11.2019 23:00Vynorilo sa to z poza koruny stromov (lesa)) a zmizlo za susedov dom.
ISS to nebol, pozorujem prelety dosť často, tak isto to nebol satelit alebo družica.
Myslim že aj meteor (padajúca hviezda by letel inak. Pri tomto objekte sa svetlo nemenilo.
Dátum pridania: 24.10.2019 13:39 Diskusia k hláseniuV diskusii niesú žiadne príspevky |
Pridať príspevokAk chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásený |
Dnes je Piatok
26. 6. 2026
Zmeniť tému
Registrácia
Videli ste UFO?
Áno: 4277 ľudí
Nie: 3213 ľudí
Spolu hlasovalo:
7490 ľudí
26. 6. 2026
Zmeniť tému
Prihlásenie
Registrácia
Anketa
Videli ste UFO?
Áno: 4277 ľudí
Nie: 3213 ľudí
Spolu hlasovalo:
7490 ľudí



