facebook

Diskusia - Galéria

Neznámy druh plazmy ktory používaju dobri a zlí duchovia pre rôzne materializacie
Neznámy druh plazmy ktory používaju dobri a zlí duchovia pre rôzne materializacie

Kategória: Iné
Dátum: 20.02.2012 00:03
Pridal: krisek.poliak


Diskusia k obrázku

Počet príspevkov: 5


krisek.poliak - 23.02.2012 22:32
Tak ti gratulujem odvahy

krisek.poliak - 23.02.2012 08:27
Ti ktory hovoria ze ina dimenzia nie existuje, maju niejaky problem zo sebou a ziju v iluzji. A ked fakta su take ze ina dimenzja existuje, a UFO je jednym z jej prejavov tak je mozne vsetko - lebo tak ako existuje UFO, mozu existovat anjelovia, draky, skriatkovia a ine zahadne bytosti! A vizycke stopy + relacie svedkov, hovoria o tomto fakte uz tysicrocia. Oslepena veda XX storocia na teto fakta, bude potrebovat pokoru a esce kus casu zeby pozriet na realitu pravdiviej lebo zatial na teto nietypicke fakta viac bola modernie otvorena veda o storocia skvor ako dnes.

krisek.poliak - 23.02.2012 08:21
A preto musime im dat priklad. Ked ufologovia mali niejake nietypicke zazitky, mali by o nich verejne informovat - a hovorit na hlas o vecach ktore su Tabu. Ja na polskych strankach Nautilusa verejne sa priznavam do existencii drakov, skriatkov a inych zahadnych bytosti - a podpisujem sa tam menom a prezviskom. To nie my mame sa bat hovorit o realite, ale ti ktori klamali ludi, robili z nich blaznov a esce brali za to penaze. To co hovoria svedkovia, a cele zaznamy o UFO hovoria jedno - ina dimenzja/sved duchov je faktom! A ti ktori skusaju to podkopavat skusaju podkopavat realitu a fakta.

krisek.poliak - 22.02.2012 23:56
Nie musite nic robit okrem pisania o pravdivych zazitkoch ludi, o ktorych sa mlci. Ked to budete robit, to staci pre zacatok zmen v dobrom smere.

krisek.poliak - 22.02.2012 01:26
Kybernaut, ja len zacinam teto temy - vyvoj tychto tem, nove objavy, priklady, relacie svedkov: priniesu vase vysetrovania Som isty ze Slovenska a Ceska ufologie ked pojde tymto smerom, pohne svetovou ufologiu. Mate velke zasoby povesti, a relacii ktore sa deju aj dnes a ktore esce nie boly zverejnene cez svedkov - to je ako ufologicky dynamit ktory vyvrati skaly ake brzdily vyvoj svetovej ufologie.

Pridať príspevok

Ak chcete pridať príspevok musíte byť registrovaný a prihlásenýStránka: [1]

Dnes je Štvrtok
12. 12. 2019

Zmeniť tému


Prihlásenie

Prihl. meno

HesloRegistrácia


Anketa

Videli ste UFO?

Áno: 2648 ľudí


Nie: 1808 ľudí


Spolu hlasovalo:
4456 ľudí


Pozorovali ste UFO, či iný nezvyčajný jav? Svoje pozorovanie môžete nahlásiť tu!


UFO klub Zlín

Asociácia UFO Bádatelov

UFO, záhady, vesmír, paranormálne javy - www.mysteria.sk
BestUbytovanie.eu - Ubytovanie na Slovensku

Bezplatná inzercia - auto-moto, elektro, nehnutelnosti, práca, služby, šport, zvieratá